Putte 25/08/19

PUTSE SPRINTERS vzw

Sinds 1943 - Stamnummer 00000133

3de Grote Prijs ZIZO Interieur


Criterium 1.12 - Elite z.c./U23


Start: 14u

Afstand: 32 x 2.2km = 70 km

Prijzen: 700 euro

Extra premies: 300 euro (10 * 30 euro)


Extra "Putse Sprinters klassement": de uitslagen van de wedstrijden te Beerzel op 30/03/19 & die van 25/08/19 te Putte worden in een klassement verwerkt en hieraan is een prijzenpot van 300 euro extra verbonden. (80-60-40-20-20-20-20-20-10-10). Alleen recht op deze extra prijs bij deelname te Putte op 25/08/19.


Online inschrijven via deze link / plaatsen zijn beperkt tot 50 deelnemers !!!


Tekenen controleblad tussen 13u en 13u45 in Café Eclipse, Alice Nahonstraat 13

Kleedkamers: Sporthal Gemeentehallen, Mechelbaan 604, 2580 Putte

































----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Criterium DORPELINGEN


Start: 16u30

Afstand: 18 x 2.3km = 41 km

Prijzen: De uitslag wordt opgemaakt in 2 reeksen. Reeks A voor de deelnemers tussen 18 tot 45 jaar oud en reeks B voor de deelnemers vanaf 45 jaar oud.

Er is een prijzenpot van 200 euro voor elke reeks voorzien, opgedeeld zoals volgt: 30-25-20-15-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6-5.

Elke deelnemer die zijn/haar wedstrijd uitrijdt krijgt 1 drankbon (= 1 drankconsumptie)


Voorinschrijving verplicht via info@putsesprinters.be / plaatsen zijn beperkt !

Voorwaarden en reglement kan u hier downloaden.

Tekenen controleblad tussen 15u30 en 16u15 in Café Eclipse, Alice Nahonstraat 13

Kleedkamers: Sporthal Gemeentehallen, Mechelbaan 604, 2580 Putte


01

Erelijst

Elite z.c. / U23

  • 2018: HAEX Joris (Juniors)
  • 2017: DE WEERDT Nick
  • 2016: BROES Michiel
  • 2015: PEETERS Kevin
  • 2014: OERLEMANS Tom
  • 2013: WOUTERS Rutger
  • 2012: DE PAUW Moreno
  • 2011: WOUTERS Rutger
  • 2010: VERBIST Evert
  • 2009:  VERBIST Evert
  • 2008: MEERSMANS Bjorn
  • 2007: COCQUYT Nicky
  • 2006: INDEKEU Nico
  • 2004: DECKERS Chris
  • 2002: DECKERS Chris
  • 2000: WEYNS Wim
  • 1999: VLEUGELS Bart
  • 1997: DECKERS Chris

02

Erelijst

Elite

  • 1992: GIESBERTS Ludo 
  • 1991: VAN ROOSBROECK Patrick
  • 1990: ROOMS Guy
  • 1989: HERWEG Dirk
  • 1988: DE VOS Werner
  • 1987: WYNANTS Ludwig
  • 1986: TACKAERT William
  • 1985: MAERTENS Marc
  • 1984: LAURENS Marcel
  • 1983: VAN DER POEL Adri (NED)
  • 1982: KUIPER Hennie (NED)
  • 1981: GEYSEMANS JOS
  • 1980: WYNANTS Ludwig
  • 1979: VAN ROOSBROECK Staf
  • 1978: VERSTRAETEN Eddy
  • 1977: DE WITTE Ronald
  • 1976: VERBEECK Frans
  • 1975: ABELSHAUSEN Jos
  • 1974: VAN SPRINGEL Herman
  • 1973: BUCKAKI Richard
  • 1972: STEVENS Julien
  • 1971: VAN ROOSBROECK Staf
  • 1970:  STEVENS Julien
  • 1969: KARSTENS Gerben
  • 1968: BUCKAKI Marcel
  • 1967: BRUERE Maarten (NED)
  • 1966: VAN ESPEN Cor (NED)
  • 1965: VAN LOOY Rik
  • 1964: POST Peter (NED)
  • 1963: WOUTERS Jos
  • 1962: VAN EST Piet (NED)
  • 1961 LUYTEN Rik
  • 1960: VAN EST Piet (NED)
  • 1959: SCHAERLAEKEN Henri
  • 1958: BUYSSE Kamiel
  • 1957: VANNITSEN Willy
  • 1956: ZAGERS Jan
  • 1955: VLAYEN ANdré
  • 1954: HENDRICKX Marcel
  • 1953: DE WACHTER Gaston
  • 1952: DE FEYTER Jos
  • 1951: VAN STAEYEN Jos
  • 1950: LOYAERTS Frans
  • 1949: VAN EST Wim (NED)
  • 1948: JANSSENS René
  • 1947: MARIEN Désiré
  • 1946: MIDDELKAMP Theofiel
  • 1945: KAERS Karel
  • 1944: VAN STEENBERGEN Rik
  • 1943: MARIEN Désiré